UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 6332507
nr 633 2507
Väggur
rokokostil, höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:46:53
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr